Kullanım Koşulları

Shape1
Shape2

Soranus Tüp Bebek Merkezi Kullanım Koşulları

Bu Kullanım Koşulları, Soranus Tüp Bebek Merkezi web sitesinin kullanımı için geçerli olan şart ve koşulları belirlemektedir. Web sitemizi kullanarak, bu koşulları kabul etmiş olursunuz. Eğer bu koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen sitemizi kullanmayınız.

Web Sitesi Erişimi

Soranus Tüp Bebek Merkezi, web sitesine erişim sağlama ve site üzerinde sunulan içerikleri kullanma hakkı tanır. Bu hak, kişisel ve ticari olmayan kullanım için sınırlıdır ve herhangi bir şekilde devredilemez.

Telif Hakkı ve Marka

Web sitemizde yer alan tüm içerikler (metinler, grafikler, logolar, ikonlar, görüntüler, ses kayıtları ve yazılım dahil) Soranus Tüp Bebek Merkezi’ne veya içerik sağlayıcılarına aittir ve telif hakkı ile korunmaktadır. Web sitemizdeki tüm markalar, hizmet markaları ve ticari görünümler de Soranus Tüp Bebek Merkezi’nin mülkiyetindedir. Bu içerikler ve markalar, önceden yazılı izin alınmadıkça herhangi bir şekilde kullanılamaz.

Web Sitesi Kullanımı

Web sitemiz, Soranus Tüp Bebek Merkezi tarafından sağlanan bilgiler ve hizmetler hakkında bilgi edinmek için kullanılmalıdır. Kullanıcılar, sitemizi kullanarak herhangi bir şekilde hukuka aykırı, rahatsız edici, tehditkar, hakaret içeren, iftira niteliğinde veya başka şekillerde zarar verici davranışlarda bulunamazlar.

Web Sitesi Değişiklikleri

Soranus Tüp Bebek Merkezi, web sitesindeki içeriği, kullanım koşullarını veya diğer politikaları önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Kullanıcılar, bu değişikliklerden sorumlu tutulacaklarından, düzenli olarak bu koşulları kontrol etmelidirler.

Sorumluluk Reddi

Web sitemizde yer alan bilgiler genel bilgilendirme amaçlıdır ve herhangi bir tıbbi tavsiye olarak kabul edilmemelidir. Soranus Tüp Bebek Merkezi, web sitesindeki bilgilerin doğruluğu, tamamlığı veya güncelliği konusunda hiçbir garanti vermez.

Gizlilik

Web sitemizin kullanımı, ayrıca Soranus Tüp Bebek Merkezi Gizlilik Politikası’na tabidir. Lütfen gizlilik uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi için Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret edin.

Uygulanabilir Kanun

Bu kullanım koşulları, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabidir. Bu koşullarla ilgili herhangi bir anlaşmazlık durumunda, Türkiye Cumhuriyeti mahkemeleri yetkilidir.

İletişim

Bu Kullanım Koşulları hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin. İletişim bilgilerimiz, web sitemizde bulunmaktadır.