Hakkımızda

Shape1
Shape2
Soranus Hakkında

Bursa Tüp Bebek Merkezi

Kadın sağlığı ve üreme yeteneği, insan hayatının devamlılığı için hayati öneme sahiptir. Bu gerçekten hareketle, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanı, tıp biliminin en kritik disiplinlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Bu bilinçle, 1998 yılında Soranus Tüp Bebek Merkezi'ni kurma kararı aldık. Merkezimizin kuruluş amacı, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında uluslararası standartlarda, üstün kalitede sağlık hizmeti sunmaktır. Merkezimizin ismini seçerken, ikinci yüzyılda Anadolu'da yaşamış, tarihin bilinen en eski Kadın Doğum Hekimi Efesli Soranus'tan ilham aldık.

  • Tüp Bebek
  • Vajinismus
  • Genetik Tanı
  • Kadın Doğum
  • Jinekoloji
  • PCOS

Soranus Tüp Bebek Merkezi olarak, Kadın Doğum Biliminin tüm alanlarında hizmet verme vizyonuna sahibiz. Türkiye’de öncü ve başarılı tüp bebek merkezlerinden biri olarak, bugüne dek pek çok başarıya imza attık. İlk tüp bebek hastalarımız artık üniversite çağına gelmiş durumdalar. Günümüzde, tüp bebek tedavisi alanında dünya çapında uygulanan tüm yenilikçi tedavileri merkezimizde sunabiliyoruz. Özellikle preimplantasyon genetik tanı (PGD) ve preimplantasyon genetik tarama (PGS) gibi ileri düzey uygulamalarımızla öne çıkıyoruz. Aynı zamanda, riskli gebeliklerin takibi için gelişmiş ultrasonografi cihazları kullanıyoruz ve gebelik döneminde genetik incelemeler yapabiliyoruz.

Merkezimizde gerçekleştirilen jinekolojik muayenelerde, kolposkopik inceleme standard bir uygulama olarak yer alıyor.

Ekibimiz, alanındaki global gelişmeleri yakından takip eder ve uygun bulunan yenilikler, gerekli hazırlıklar yapıldıktan sonra hızla kliniğimizde uygulamaya alınır. Bu vizyon doğrultusunda, hastalarımıza en iyi sonuçları sunma gayretindeyiz.

Aile olma yolunda merak ettiğiniz tüm sorular için Bize Ulaşın.

Deneyimli Hekimlerimiz

Uzman ve Deneyimli Ekibimizle Tanışın

Tedavilerimiz

Uzmanlaştığımız Tedavilerimiz

Tüp Bebek

Tüp bebek tedavisi, günümüzde çocuk sahibi olmak isteyen pek çok çift için

Kısırlık

Kısırlık, bir çiftin düzenli ve korunmasız cinsel ilişkiye rağmen bir yıl süresince

Vajinismus

Vajinismus, vajinal kasların istem dışı olarak kasılması sonucu cinsel ilişkinin zor veya